www.wnoz.ath.bielsko.pl
 • Dla kandydata

  Kierunki studiów, stypendia, wymiany zagraniczne, koła naukowe oraz pomoc materialna.
  Czytaj więcej
 • Dla studenta

  Sylwetka absolwenta, plany zajeć, punkty ECTS, wymiany zagraniczne - ERSAMUS, standardy nauczania itd.
  Czytaj więcej
 • Rekrutacja na studia

  Terminy rekrutacji, kierunki studiów, wymagane dokumenty, opłaty za studia, e-rekrutacja.
  Zobacz więcej

Aktualności

 • Wyniki I etapu VI Międzyuczelnianej Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Fetlińskiej

  W dniu 17.03.2015r. na Wydziale Nauk o Zdrowiu odbył się I etap VI Międzyuczelnianej Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Fetlińskiej, w którym wzięło udział 48 studentów III roku Kierunku Pielęgniarstwo, Studia Stacjonarne. Do II etapu Olimpiady zakwalifikowało się 10 studentek, które uzyskały największą liczbę punktów:   Czauderna Beata Szeliga Monika Warchoł Ewelina Drzewiecka Katarzyna Pasko Monika […]

 • Oddaj Krew, Uratuj Życie

  Koło Naukowe „Defibrylator” zaprasza w czwartek 26 marca  do udziału w akcji krwiodawczej, połączonej z akcją poszukiwania dawców szpiku. Akcja pobierania krwi będzie trwać od godz. 10.00 do 14.00 przed budynkiem L. Można będzie oddać nie tylko krew do banku krwi, lecz także zdecydować się na oddanie próbki, która pozwoli na zostanie potencjalnym dawcą szpiku kostnego. […]

 • Terminarz egzaminu dyplomowego

  Rada Wydziału Nauk o Zdrowiu w dniu 2 lutego zatwierdziła Terminarze Egzaminu Dyplomowego obowiązujące w semestrze letnim w roku akademickim 2014/2015 na kierunkach Pielęgniarstwo I i II stopnia oraz Ratownictwo medyczne I stopnia.

 • VI Ogólnopolskie Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym – Bielsko-Biała, 22-23 maja 2015

  W dniach 22-23 maja 2015 r. Wydział Nauk o Zdrowiu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej będzie organizatorem  VI Ogólnopolskich Zawodów Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym. Miejscem Zawodów będzie kampus Uczelni. Podobnie jak w ubiegłych latach w wydarzeniu mogą uczestniczyć studenci kierunków: ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, kierunku lekarskiego oraz wojskowo-lekarskiego.   Zawody są miejscem gdzie adepci ratownictwa medycznego podnoszą […]

 • VI Międzyuczelniana Olimpiada Pielęgniarska im. dr Janiny Fetlińskiej

  W dniu 17 marca 2015r. o godzinie 8:00 w Wydziale Nauk o Zdrowiu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna edycja Międzyuczelnianej Olimpiady Pielęgniarskiej. Olimpiada kierowana jest do studentów trzeciego roku kierunku Pielęgniarstwo. Olimpiada składa się z III etapów. Pierwszy etap będzie polegał na rozwiązaniu 60-u pytań testowych z zakresu: Podstaw Pielęgniarstwa, Pielęgniarstwa Internistycznego, Pielęgniarstwa Chirurgicznego, Pielęgniarstwa Pediatrycznego oraz Ratownictwa Medycznego.

 • Zimowy obóz sprawnościowy

  Termin obozu sprawnościowego zimowego dla studentów ratownictwa medycznego (2 rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych): – studia stacjonarne 17,18,19,20 luty 2015 roku – studia niestacjonarne 12,13,14,15 luty 2015 roku Więcej informacji wkrótce.

 • Terminarz Egzaminu Dyplomowego – studia niestacjonarne „pomostowe”

  Informujemy, że Rada Wydziału Nauk o Zdrowiu w dniu 25 listopada zatwierdziła Terminarz Egzaminu Dyplomowego- kierunek Pielęgniarstwo studia niestacjonarne "pomostowe" – rok akademicki 2014/2015, semestr zimowy. Pobierz plik: TERMINARZ EGZAMINU DYPLOMOWEGO – studia pomostowe – semestr zimowy 2014-2015

 • Spotkania przedstawiciela Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia ze studentami

  Uprzejmie informuję, że w najbliższych miesiącach 2014 roku odbędą się spotkania przedstawiciela Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia ze studentami  dotyczące funkcjonowania systemu zapewniania jakości kształcenia na Wydziale Nauk o Zdrowiu.

 • Bezinteresownie daliśmy coś od siebie – kolejna udana akcja krwiodawstwa

  W czwartek 23 października 2014 r. na terenie naszej Uczelni odbyła się kolejna Akcja Poboru Krwi oraz próbek od potencjalnych dawców szpiku, zorganizowana przez Koło Naukowe WNoZ „Defibrylator”. Akcja oddawania krwi trwała od 10 do 14. Na apel odpowiedziało 70 osób z czego dokonano 63 pobrań – uzyskano 28,5 litra pełnej krwi.

 • Oddaj Krew, Uratuj Życie

  Koło Naukowe „Defibrylator” zaprasza w czwartek 23 października do udziału w akcji krwiodawczej, połączonej z akcją poszukiwania dawców szpiku. Akcja pobierania krwi będzie trwać od godz. 10 do 14 przed budynkiem L. Można będzie oddać nie tylko krew do banku krwi, lecz także zdecydować się na oddanie próbki, która pozwoli na zostanie potencjalnym dawcą szpiku kostnego. […]

 • Spotkanie Koła Naukowego „Defibrylator”

  Koło Naukowe „Defibrylator” zaprasza studentów pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego na spotkanie Koła, które odbędzie się 20 października 2014 (poniedziałek) o godz. 15:30 w sali 241 Budynek L.

 • Wpisy na studia „pomostowe”

  Informujemy, że wpisów na studia „pomostowe” będzie można dokonać: w dniu 14 października 2014 r. w godz. 14:00-18:00, bud L pokój 117A w dniu 15 października 2014 r. w godz. 10:00-14:00, bud L pokój 117A

 • Letni obóz studentów Ratownictwa medycznego

  W dniach 15-18 września 2014r. odbył się letni obóz sprawnościowy dla studentów Ratownictwa medycznego. Obóz był zlokalizowany nad jeziorem Żywieckim. W załączeniu galeria zdjęć. Studenci zainteresowani zdjęciami w pełnym formacie, proszeni są o kontakt z Prodziekanem ds Nauki WNoZ dr n. med. Rafałem Bobińskim.  

 • Rekrutacja na studia niestacjonarne „pomostowe”

  Informujemy, że do dnia 13 października trwa rekrutacja na bezpłatne studia niestacjonarne „pomostowe” na kierunku Pielęgniarstwo. Należy zarejestrować się w systemie e-rekrutacja oraz wnieść opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł. Dowód uiszczenia opłaty rekrutacyjnej wraz ze świadectwem maturalnym należy złożyć w Dziekanacie Wydziału w godzinach od 10:00 do 14:00.

 • Bezpłatne studia „pomostowe” dla pielęgniarek

  Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Prof. ATH dr hab. Monika Mikulska informuje, że Wydział otrzymał dofinansowanie na prowadzenie studiów na kierunku Pielęgniarstwo – studia niestacjonarne „pomostowe” I stopnia. Szczegółowe informacje dotyczące dodatkowej rekrutacji będą dostępne w dniu 30 września.

Fotogaleria