• Dla kandydata

  Kierunki studiów, stypendia, wymiany zagraniczne, koła naukowe oraz pomoc materialna.
  Czytaj więcej
 • Dla studenta

  Sylwetka absolwenta, plany zajeć, punkty ECTS, wymiany zagraniczne - ERSAMUS itd.
  Czytaj więcej
 • Projekt

  Wydział realizuje projekt „Kompetencje zamawiane - Pielęgniarstwo od kształcenia do zatrudnienia”
  Czytaj więcej
 • PROJEKT „Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej odpowiedzią na potrzebę nowoczesnej edukacji w pielęgniarstwie”

  • 06 MAJA 21

  Uroczysta Immatrykulacja dla rozpoczynających studia

   

  Szanowni Państwo,

  serdecznie zapraszamy na immatrykulacje, która odbędzie się 29.09.2020r. w budynku L, na pierwszym piętrze w sali 128 (Audytorium Maximum). Prosimy pamiętać o odświętnym charakterze wydarzenia, jak również o konieczności noszenia maseczek w zamkniętych pomieszczeniach i dystansie społecznym.

   

  Studentów pierwszego roku  Pielęgniarstwa studiów licencjackich zapraszamy na godzinę 9.00.

  Studentów pierwszego roku Ratownictwa medycznego studiów licencjackich stacjonarnych i niestacjonarnych zapraszamy na godzinę 10.00.

  Studentów pierwszego roku Pielęgniarstwa studiów magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych zapraszamy na godzinę 11.00.

   

  Po uroczystym powitaniu Państwa w gronie studentów i zaprezentowaniu najważniejszych informacji dotyczących rozpoczęcia roku akademickiego. W holu na pierwszym piętrze będą mieli Państwo możliwość odebrania legitymacji studenckiej, podpisania ślubowania oraz uiszczenia opłaty za ubezpieczenie, jak również będzie możliwość zadania nurtujących Was pytań pracownikom Dziekanatu.

   

  Ubezpieczanie – zgodnie z Regulaminem praktyk na Wydziale Nauk o Zdrowiu student musi posiadać ubezpieczenie NNW (od nieszczęśliwych wypadków) rozszerzone o postępowanie poekspozycyjne na HIV i WZW typu B oraz ubezpieczanie OC (od odpowiedzialności cywilnej). Opłatę za ubezpieczenie student ponosi raz w roku. W roku akademickim 2020/2021 opłata za ubezpieczanie NNW i OC wynosi 48,00 zł. Opłaty będzie można dokonać podczas spotkania w holu na pierwszym piętrze budynku L, lub w Dziekanacie WNoZ do 16 października (płatność tylko gotówką). Przypominamy, że posiadanie w/w ubezpieczeń jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zajęciach praktycznych i praktykach zawodowych.

   

  Władze Wydziału Nauk o Zdrowiu

  ——————————————————-

  Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Wydział Nauk o Zdrowiu

  43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2

  Tel. +48 (33) 82-79-403

  www.wnoz.ath.bielsko.pl

  wnoz@ath.bielsko.pl